• 27 let s vámi    

                                                                        Přispějte také na ZBRANĚ PROTI Rusům, pomozte ukončit VÁLKU.

Výuka probíhá na vozidle:

Jako první autoškola v Praze nabízíme výcvik na elektromobilu

Pro neustále zvětšující se zájem o výcvik na vozidlech s automatickou převodovkou, jsme zařadili do výcviku elektromobil VW GOLF 7. generace, modelový rok 2020. Vozidlo je vybaveno nejmodernějšími systémy, které zajistí vaši maximální bezpečnost a nejpohodlnější ovládání. Kdykoli v průběhu výcviku se můžete rozhodnout pro změnu výcviku na vozidlo s manuální převodovkou, či naopak. Začněte AUTOMATEM a později přejděte na manuál. 

Volkswagen e UP!  ze své podstaty s automatickou převodovkou. Nic jednoduššího už řídit nejde. Optimální pro lidi, kteří mají z řízení strach, či jim to z jakýchkoli důvodů příliš nejde, či si to jen nechtějí zbytečně komplikovat. Malé auto, ideální do městského provozu, se všemi standardními bezpečnostními prvky, včetně automatického brzdění před překážkou. Kondiční jízdy s tímto vozidlem jsou vhodné i  k zaškolení na elektromobil, kde se naučíte v maximální míře využívat rekuperaci při brzdění. 

 

FORD FOCUS nebo Peugeot 508 či FORD Galaxy automat  k dispozici budete mít automatické stěrače, které neodvádí vaši pozornost od řízení, dokonalé mikroklima pomocí duální klimatizaci a vyhřívaných sedaček, nikdy nezapomenete rozsvítit předepsané osvětlení – automatické světla, elektricky vyhřívané přední sklo pro dokonalý výhled, autonomní nouzové brzdění před překážkou, parkování vám usnadní parkovací asistent, možnost poslechu vlastní hudby, 6 stupňová převodovka

Škoda FABIA – zařazená do výcviku pro ty z vás, co by si rádi vyzkoušeli či procvičili jízdu s benzínovým motorem.

 

 

Kawasaki ER6 n ABS, 53kW

Komentáře jsou uzavřeny.