• 20 let s vámi    

                                                                                     

Výuka probíhá na vozidle:

Jako první autoškola v Praze nabízíme výcvik na elektromobilu

Volkswagen e UP!  ze své podstaty s automatickou převodovkou. Nic jednoduššího už řídit nejde. Optimální pro lidi, kteří mají z řízení strach, či jim to z jakýchkoli důvodů příliš nejde, či si to jen nechtějí zbytečně komplikovat. Malé auto, ideální do městského provozu, se všemi standardními bezpečnostními prvky, včetně automatického brzdění před překážkou. Kondiční jízdy s tímto vozidlem jsou vhodné i  k zaškolení na elektromobil, kde se naučíte v maximální míře využívat rekuperaci při brzdění. 

FORD Galaxy – Autoškola Praha AUTOMAT – MPV, poslední generace moderního a osvědčeného vozidla s automatickou převodovkou s dvoustupňovou spojkou Powershift (DSG). Kromě výhod Fordu Focus, disponuje toto vozidlo také asistentem parkování a zadní kamerou s kterou bude parkování hračkou i pro vás. Sedačka seřiditelná v 10 směrech – za volantem si najde ideální pozici obr i trpaslík. Jednoduché ovládání díky automatické převodovce – doporučujeme lidem, který nemají ambice 10x za minutu řadit, a místo toho si chtějí užívat bezpečnou a pohodlnou jízdu velkým a bezpečným vozidlem. Kdykoli v průběhu výcviku se můžete rozhodnout pro změnu výcviku na vozidlo s manuální převodovkou, či naopak. Začněte AUTOMATEM a později přejděte na manuál. Pokročilejší funkce vozidla jsou vrácení vozidla zpět při nechtěném opuštění jízdního pruhu, či autonomní brždění před překážkou či před chodcem, a velkým bonusem pro žáky v autoškole je signalizace značky maximální povolené rychlosti, a signalizace značky zákazu předjíždění, na displeji palubní desky.

FORD FOCUS – (dvě vozidla)  k dispozici budete mít automatické stěrače, které neodvádí vaši pozornost od řízení, dokonalé mikroklima pomocí duální klimatizaci a vyhřívaných sedaček, nikdy nezapomenete rozsvítit předepsané osvětlení – automatické světla, elektricky vyhřívané přední sklo pro dokonalý výhled, autonomní nouzové brzdění před překážkou, parkování vám usnadní parkovací asistent, možnost poslechu vlastní hudby, 6 stupňová převodovka

Škoda FABIA – zařazená do výcviku pro ty z vás, co by si rádi vyzkoušeli či procvičili jízdu s benzínovým motorem.

 

 

Kawasaki ER6 n ABS, 53kW

Komentáře jsou uzavřeny.