• 27 let s vámi    

    Přispějte na ZBRANĚ PROTI rusům a pomozte ukončit VÁLKU, nebo podpořte prostřednictvím organizace Člověk v tísni ty, které rusové zabíjejí. Také pomáháme.

Vítejte na stránkách soukromé autoškoly Ládví

Naše autoškola
s více než 27 letou tradicí zajišťuje pro zájemce výuku k získání řidičského průkazu a vybudovala si pověst seriózní firmy s velmi vstřícným a individuálním přístupem k uchazečům o řidičské oprávnění. Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Navíc také u nás můžete absolvovat výcvik v moderním vozidle s automatickou převodovkou. Také jsme jako první autoškola v Praze zavedli do výcviku elektromobil, a v současné době, pro neustále se zvětšující zájem, již provozujeme druhý.

Nabízíme vám, že zkoušku pojedete ve stejném vozidle, se kterým budete jezdit v průběhu výcviku, nebo si naopak můžete vyzkoušet různá vozidla a lehce odlišný přístup instruktorů. Celou autoškolou vás provedou zkušení a trpěliví instruktoři s více než 20 letou zkušeností, který s vámi budou od začátku do konce, včetně závěrečné zkoušky z jízdy. Naše pracovní doba je od 7,00 do 20,00, učíme i soboty a neděle, každý si u nás vybere vyhovující termín.

Vlastnit řidičský průkaz je v dnešní době standard, kterého by měl dosáhnout každý a naše autoškola Vás naučí nejen základy provozu na pozemních komunikacích, ale i bezpečně se pohybovat v hustém silničním provozu.

Jako v každé autoškole sestává naše výuka z 28 praktických jízd a hodin teorie, kterých minimální počty jsou předepsány zákonem.  

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ve výcviku se Vám budou věnovat učitelé s klidným a profesionálním přístupem k výuce a věříme, že i Vy oceníte úroveň výuky a výcviku. Naším cílem je Váš řidičský průkaz.

Autoškola byla založena v roce 1997, v roce 2012 se po 15 letech se přestěhovala z Biskupcovi ulice na Žižkově do nových prostor na Prahu 8 v blízkosti metra Ládví.

Šťastnou ruku při výběru autoškoly Vám přeje
René Pristaš

Komentáře jsou uzavřeny.